
Modelis M66 No MicroBT kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 298 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 5513W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 10.65 | $ 324.29 | $ 3 891.46 |
| Elektrība | $ 5.29 | $ 161.09 | $ 1 933.08 |
| Peļņa | $ 5.36 | $ 163.20 | $ 1 958.38 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 298 TH/s±10% | 5513W±10% | 18.50j/TH | $ 5.36 |
| Ražotājs | MicroBT |
| Modelis | M66 |
| Izdaliet | Nov 2023 |
| Izmērs | 267 x 147 x 401mm |
| Svars | 18000G |
| Trokšņa līmenis | 50db |
| Dzesēšana | Hydro |
| Power | 5513W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 40 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 306 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 278 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 260 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 235 dienas |