
Modell A1 Fra Bitfily gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 49 TH/s for et strømforbruk på 5400W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 1.75 | $ 53.19 | $ 638.29 |
| Elektrisitet | $ 5.18 | $ 157.79 | $ 1 893.46 |
| Overskudd | -$ 3.44 | -$ 104.60 | -$ 1 255.17 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 49 TH/s±10% | 5400w±10% | 110.20j/TH | -$ 3.44 |
| Produsent | Bitfily |
| Modell | A1 |
| Også kjent som | Snow Leopard A1 |
| Utgivelse | Jan 2018 |
| Størrelse | 275 x 483 x 599mm |
| Vekt | 40000g |
| Støynivå | 82db |
| Kraft | 5400w |
| Spenning | 48v – 57.6v |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | -10 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |