
Modell B1 Fra Bitfily gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 16 TH/s for et strømforbruk på 1380W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 0.57 | $ 17.36 | $ 208.27 |
| Elektrisitet | $ 1.32 | $ 40.32 | $ 483.88 |
| Overskudd | -$ 0.75 | -$ 22.97 | -$ 275.62 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 16 TH/s±10% | 1380w±10% | 86.25j/TH | -$ 0.75 |
| Produsent | Bitfily |
| Modell | B1 |
| Utgivelse | Jul 2018 |
| Størrelse | 130 x 160 x 355mm |
| Vekt | 4500g |
| Støynivå | 75db |
| Vifte(r) | 2 |
| Kraft | 1380w |
| Spenning | 11.6 - 13V |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |