
Modell E11 Fra Bitmain gruvedrift ethash Algoritme med en maksimal hashrate på 9.5 GH/s for et strømforbruk på 2470W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 5.66 | $ 172.26 | $ 2 067.09 |
| Elektrisitet | $ 2.37 | $ 72.17 | $ 866.08 |
| Overskudd | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 201.01 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 9.5 GH/s±10% | 2470w±10% | 260.00j/GH | $ 3.29 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | E11 |
| Utgivelse | Jan 2025 |
| Størrelse | 400 x 195 x 290mm |
| Vekt | 14200g |
| Støynivå | 75db |
| Vifte(r) | 4 |
| Kraft | 2470w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | På lager | Aldri | |||
Spania | På lager | 389 Dager | |||
Storbritannia | På lager | 389 Dager | |||
USA | På lager | 353 Dager | |||
Kina | På lager | 337 Dager |