
Modell S19 Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 140 TH/s for et strømforbruk på 3010W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 5.00 | $ 152.10 | $ 1 825.25 |
| Elektrisitet | $ 2.89 | $ 87.95 | $ 1 055.43 |
| Overskudd | $ 2.11 | $ 64.15 | $ 769.82 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 140 TH/s±10% | 3010w±10% | 21.50j/TH | $ 2.11 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | S19 |
| Også kjent som | S19XP |
| Utgivelse | Jul 2022 |
| Størrelse | 195 x 290 x 400mm |
| Vekt | 14500g |
| Støynivå | 75db |
| Vifte(r) | 4 |
| Kraft | 3010w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | På lager | 180 Dager |