
Modell S19 XP Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 257 TH/s for et strømforbruk på 5345W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 9.13 | $ 277.94 | $ 3 335.22 |
| Elektrisitet | $ 5.13 | $ 156.18 | $ 1 874.17 |
| Overskudd | $ 4.00 | $ 121.75 | $ 1 461.05 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 257 TH/s±10% | 5345w±10% | 20.80j/TH | $ 4.00 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | S19 XP |
| Også kjent som | Antminer S19 XP Hydro (255Th) |
| Utgivelse | Oct 2022 |
| Størrelse | 410 x 170 x 209mm |
| Vekt | 13100g |
| Støynivå | 50db |
| Kjøling | Water cooling |
| Kraft | 5345w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 10 - 90 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Kina | På lager | 256 Dager | |||
Spania | På lager | 173 Dager | |||
Storbritannia | På lager | 144 Dager | |||
USA | På lager | 131 Dager |