
Modell S19 Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 293 TH/s for et strømforbruk på 5567W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 10.48 | $ 318.86 | $ 3 826.26 |
| Elektrisitet | $ 5.34 | $ 162.67 | $ 1 952.01 |
| Overskudd | $ 5.13 | $ 156.19 | $ 1 874.25 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 293 TH/s±10% | 5567w±10% | 19.00j/TH | $ 5.13 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | S19 |
| Også kjent som | Antminer S19 XP+ Hydro (293Th) |
| Utgivelse | Apr 2025 |
| Størrelse | 410 x 170 x 209mm |
| Vekt | 13500g |
| Støynivå | 50db |
| Kjøling | Hydro cooling |
| Kraft | 5567w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 10 - 90 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | På lager | 122 Dager | |||
Kina | På lager | 115 Dager | |||
Storbritannia | På lager | 111 Dager | |||
USA | På lager | 101 Dager | |||
Kina | På lager | 78 Dager |