
Modell S19 Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 96 TH/s for et strømforbruk på 2832W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 3.42 | $ 104.21 | $ 1 250.51 |
| Elektrisitet | $ 2.72 | $ 82.75 | $ 993.01 |
| Overskudd | $ 0.71 | $ 21.46 | $ 257.50 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 96 TH/s±10% | 2832w±10% | 29.50j/TH | $ 0.71 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | S19 |
| Utgivelse | Aug 2021 |
| Størrelse | 195 x 290 x 400mm |
| Vekt | 14200g |
| Støynivå | 75db |
| Kjøling | 2 |
| Vifte(r) | 4 |
| Kraft | 2832w |
| Spenning | 12V |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |