
Modell S21 Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 300 TH/s for et strømforbruk på 4050W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 10.70 | $ 325.63 | $ 3 907.53 |
| Elektrisitet | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| Overskudd | $ 6.81 | $ 207.29 | $ 2 487.44 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050w±10% | 13.50j/TH | $ 6.81 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | S21 |
| Utgivelse | Sep 2024 |
| Størrelse | 400 x 195 x 290mm |
| Vekt | 14400g |
| Støynivå | 50db |
| Kjøling | Oil cooling |
| Kraft | 4050w |
| Grensesnitt | Ethernet 10/100M |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | På lager | 598 Dager | |||
Storbritannia | På lager | 555 Dager | |||
USA | På lager | 505 Dager | |||
Kina | På lager | 369 Dager | |||
Kina | På lager | 362 Dager |