
Modell S21 Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 860 TH/s for et strømforbruk på 11180W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 30.67 | $ 933.54 | $ 11 202.42 |
| Elektrisitet | $ 10.73 | $ 326.68 | $ 3 920.16 |
| Overskudd | $ 19.94 | $ 606.86 | $ 7 282.27 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 860 TH/s±10% | 11180w±10% | 13.00j/TH | $ 19.94 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | S21 |
| Også kjent som | 3US21EXPH - 3U S21EXP Hydro |
| Utgivelse | Jan 2025 |
| Størrelse | 900 x 486 x 132mm |
| Støynivå | 50db |
| Kjøling | Hydro cooling |
| Kraft | 11180w |
| Spenning | 380-415V |
| Grensesnitt | Ethernet 10/100M |
| Temperatur | 20 - 50 °C |
| Luftfuktighet | 10 - 90 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | På lager | Aldri | |||
Kina | På lager | 620 Dager | |||
Storbritannia | På lager | 382 Dager | |||
Spania | På lager | 370 Dager | |||
Kina | På lager | 358 Dager | |||
Kina | På lager | 350 Dager | |||
USA | På lager | 348 Dager |