
Modell S23 Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 318 TH/s for et strømforbruk på 3498W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 11.31 | $ 344.16 | $ 4 129.91 |
| Elektrisitet | $ 3.36 | $ 102.21 | $ 1 226.54 |
| Overskudd | $ 7.95 | $ 241.95 | $ 2 903.37 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 318 TH/s±10% | 3498w±10% | 11.00j/TH | $ 7.95 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | S23 |
| Utgivelse | Jan 2026 |
| Størrelse | 410 x 170 x 209mm |
| Vekt | 14500g |
| Støynivå | 75db |
| Vifte(r) | 4 |
| Kraft | 3498w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | På lager | Aldri | |||
Spania | På lager | 750 Dager | |||
Storbritannia | På lager | 671 Dager | |||
Kina | På lager | 630 Dager | |||
USA | På lager | 610 Dager |