
Modell S9 Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 13.5 TH/s for et strømforbruk på 1323W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 0.48 | $ 14.64 | $ 175.73 |
| Elektrisitet | $ 1.27 | $ 38.66 | $ 463.90 |
| Overskudd | -$ 0.79 | -$ 24.01 | -$ 288.16 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13.5 TH/s±10% | 1323w±10% | 98.00j/TH | -$ 0.79 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | S9 |
| Utgivelse | Sep 2017 |
| Størrelse | 135 x 158 x 350mm |
| Vekt | 4200g |
| Støynivå | 85db |
| Vifte(r) | 2 |
| Kraft | 1323w |
| Spenning | 11.60 ~13.00V |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |