
Modell T9 Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 10.5 TH/s for et strømforbruk på 1432W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 0.38 | $ 11.44 | $ 137.23 |
| Elektrisitet | $ 1.37 | $ 41.84 | $ 502.12 |
| Overskudd | -$ 1.00 | -$ 30.41 | -$ 364.89 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 10.5 TH/s±10% | 1432w±10% | 136.38j/TH | -$ 1.00 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | T9 |
| Utgivelse | Jan 2018 |
| Størrelse | 125 x 190 x 320mm |
| Vekt | 4200g |
| Støynivå | 76db |
| Vifte(r) | 2 |
| Kraft | 1432w |
| Spenning | 11.60~13.00 V |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |