
Modell Antminer Fra Bitmain gruvedrift randomx Algoritme med en maksimal hashrate på 212 kH/s for et strømforbruk på 1350W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 5.25 | $ 159.67 | $ 1 916.07 |
| Elektrisitet | $ 1.30 | $ 39.45 | $ 473.36 |
| Overskudd | $ 3.95 | $ 120.23 | $ 1 442.71 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 212 kH/s±10% | 1350w±10% | 6.37j/kH | $ 3.95 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | Antminer |
| Utgivelse | Sep 2023 |
| Størrelse | 400 x 195 x 290mm |
| Vekt | 14500g |
| Støynivå | 75db |
| Vifte(r) | 2 |
| Kraft | 1350w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Storbritannia | På lager | 837 Dager | |||
USA | På lager | 761 Dager | |||
Spania | På lager | 253 Dager | |||
Kina | IKKE PÅ LAGER | 48 Dager |