
Modell L3 Fra Fluminer gruvedrift scrypt Algoritme med en maksimal hashrate på 9.5 GH/s for et strømforbruk på 1700W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 4.12 | $ 125.25 | $ 1 503.06 |
| Elektrisitet | $ 1.63 | $ 49.67 | $ 596.09 |
| Overskudd | $ 2.48 | $ 75.58 | $ 906.97 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.5 GH/s±10% | 1700w±10% | 178.95j/GH | $ 2.48 |
| Produsent | Fluminer |
| Modell | L3 |
| Utgivelse | Jan 2026 |
| Størrelse | 140 x 300 x 450mm |
| Vekt | 13800g |
| Støynivå | 45db |
| Kraft | 1700w |
| Spenning | 110-240V |
| Grensesnitt | Ethernet / WiFi |
| Temperatur | 5 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | På lager | Aldri | |||
Storbritannia | På lager | 762 Dager | |||
USA | På lager | 692 Dager |