
Modell M10 Fra MicroBT gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 33 TH/s for et strømforbruk på 2145W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 1.18 | $ 35.80 | $ 429.54 |
| Elektrisitet | $ 2.06 | $ 62.68 | $ 752.12 |
| Overskudd | -$ 0.88 | -$ 26.88 | -$ 322.58 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 33 TH/s±10% | 2145w±10% | 65.00j/TH | -$ 0.88 |
| Produsent | MicroBT |
| Modell | M10 |
| Også kjent som | M10V1 |
| Utgivelse | Sep 2018 |
| Størrelse | 130 x 220 x 390mm |
| Vekt | 8550g |
| Støynivå | 75db |
| Vifte(r) | 2 |
| Kraft | 2145w |
| Spenning | 12V |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |