
Modell M60 Fra MicroBT gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 186 TH/s for et strømforbruk på 3441W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 6.63 | $ 201.89 | $ 2 422.71 |
| Elektrisitet | $ 3.30 | $ 100.55 | $ 1 206.55 |
| Overskudd | $ 3.33 | $ 101.35 | $ 1 216.16 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 186 TH/s±10% | 3441w±10% | 18.50j/TH | $ 3.33 |
| Produsent | MicroBT |
| Modell | M60 |
| Utgivelse | Feb 2024 |
| Størrelse | 430 x 155 x 226mm |
| Vekt | 13500g |
| Støynivå | 75db |
| Vifte(r) | 2 |
| Kraft | 3441w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | -5 - 35 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | På lager | 258 Dager | |||
Storbritannia | På lager | 254 Dager | |||
USA | På lager | 230 Dager | |||
Kina | På lager | 230 Dager |