
Modell M66 Fra MicroBT gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 318 TH/s for et strømforbruk på 5406W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 11.34 | $ 345.19 | $ 4 142.29 |
| Elektrisitet | $ 5.19 | $ 157.96 | $ 1 895.56 |
| Overskudd | $ 6.15 | $ 187.23 | $ 2 246.73 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 318 TH/s±10% | 5406w±10% | 17.00j/TH | $ 6.15 |
| Produsent | MicroBT |
| Modell | M66 |
| Utgivelse | Aug 2024 |
| Størrelse | 267 x 147 x 401mm |
| Vekt | 18000g |
| Støynivå | 75db |
| Kraft | 5406w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | På lager | 248 Dager | |||
Kina | På lager | 207 Dager |