
Modell INIBOX Fra Pinecone gruvedrift versahash Algoritme med en maksimal hashrate på 850 MH/s for et strømforbruk på 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 1.51 | $ 46.05 | $ 552.64 |
| Elektrisitet | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Overskudd | $ 1.03 | $ 31.44 | $ 377.32 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500w±10% | 588.24j/GH | $ 1.03 |
| Produsent | Pinecone |
| Modell | INIBOX |
| Også kjent som | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Utgivelse | Jul 2025 |
| Størrelse | 195 x 165 x 125mm |
| Vekt | 3050g |
| Støynivå | 60db |
| Kraft | 500w |
| Spenning | 220V |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 65 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | På lager | Aldri | |||
Storbritannia | På lager | Aldri | |||
USA | På lager | Aldri | |||
Spania | På lager | Aldri |