
Model E9 Van Bitmain Mijnbouw ethash Algoritme met een maximale hashrate van 3.68 GH/s voor een stroomverbruik van 2200W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 2.21 | $ 67.28 | $ 807.30 |
| Elektriciteit | $ 2.11 | $ 64.28 | $ 771.41 |
| winst | $ 0.10 | $ 2.99 | $ 35.90 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 3.68 GH/s±10% | 2200w±10% | 597.83j/GH | $ 0.10 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | E9 |
| Vrijgave | Feb 2023 |
| Maat | 195 x 310 x 550mm |
| gewicht | 20200g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Ventilator(en) | 4 |
| Stroom | 2200w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Vochtigheid | 10 - 90 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Spanje | op voorraad | 850 Dagen | |||
China | op voorraad | 778 Dagen | |||
China | Niet op voorraad | 415 Dagen |