
Model KA3 Van Bitmain Mijnbouw kadena Algoritme met een maximale hashrate van 173 TH/s voor een stroomverbruik van 3287W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 3.26 | $ 99.26 | $ 1 191.16 |
| Elektriciteit | $ 3.16 | $ 96.05 | $ 1 152.55 |
| winst | $ 0.11 | $ 3.22 | $ 38.61 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| Kadena | 173 TH/s±10% | 3287w±10% | 19.00j/TH | $ 0.11 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | KA3 |
| Vrijgave | May 2024 |
| Maat | 195 x 290 x 430mm |
| gewicht | 17700g |
| Geluidsniveau | 80db |
| Ventilator(en) | 4 |
| Stroom | 3287w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 10 °C |
| Vochtigheid | 10 - 90 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
China | op voorraad | 613 Dagen | |||
Spanje | op voorraad | 576 Dagen | |||
China | Niet op voorraad | 338 Dagen |