
Model L7 Van Bitmain Mijnbouw scrypt Algoritme met een maximale hashrate van 9.05 GH/s voor een stroomverbruik van 3425W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 3.90 | $ 118.58 | $ 1 422.98 |
| Elektriciteit | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| winst | $ 0.61 | $ 18.50 | $ 222.04 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.05 GH/s±10% | 3425w±10% | 378.45j/GH | $ 0.61 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | L7 |
| Ook bekend als | Antminer L7 9050Mh |
| Vrijgave | Feb 2022 |
| Maat | 195 x 290 x 370mm |
| gewicht | 15000g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Ventilator(en) | 4 |
| Stroom | 3425w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
China | op voorraad | Nooit | |||
Nigeria | op voorraad | Nooit | |||
Spanje | op voorraad | 257 Dagen | |||
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 190 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 172 Dagen | |||
China | op voorraad | 172 Dagen |