
Model S19 Pro Van Bitmain Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 177 TH/s voor een stroomverbruik van 5221W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 6.32 | $ 192.27 | $ 2 307.21 |
| Elektriciteit | $ 5.01 | $ 152.56 | $ 1 830.69 |
| winst | $ 1.30 | $ 39.71 | $ 476.52 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 177 TH/s±10% | 5221w±10% | 29.50j/TH | $ 1.30 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | S19 Pro |
| Vrijgave | Jan 2023 |
| Maat | 410 x 196 x 209mm |
| gewicht | 17500g |
| Geluidsniveau | 50db |
| Koeling | Watercooling |
| Stroom | 5221w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |