
Model S19 XP Van Bitmain Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 257 TH/s voor een stroomverbruik van 5345W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 9.18 | $ 279.35 | $ 3 352.16 |
| Elektriciteit | $ 5.13 | $ 156.18 | $ 1 874.17 |
| winst | $ 4.05 | $ 123.17 | $ 1 477.99 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 257 TH/s±10% | 5345w±10% | 20.80j/TH | $ 4.05 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | S19 XP |
| Ook bekend als | Antminer S19 XP Hydro (255Th) |
| Vrijgave | Oct 2022 |
| Maat | 410 x 170 x 209mm |
| gewicht | 13100g |
| Geluidsniveau | 50db |
| Koeling | Water cooling |
| Stroom | 5345w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Vochtigheid | 10 - 90 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
China | op voorraad | 255 Dagen | |||
Spanje | op voorraad | 172 Dagen | |||
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 144 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 131 Dagen |