
Model S19 Van Bitmain Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 120 TH/s voor een stroomverbruik van 2760W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 4.28 | $ 130.18 | $ 1 562.12 |
| Elektriciteit | $ 2.65 | $ 80.65 | $ 967.77 |
| winst | $ 1.63 | $ 49.53 | $ 594.36 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 120 TH/s±10% | 2760w±10% | 23.00j/TH | $ 1.63 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | S19 |
| Vrijgave | Apr 2023 |
| Maat | 195 x 290 x 370mm |
| gewicht | 13200g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Ventilator(en) | 4 |
| Stroom | 2760w |
| Spanning | 12V |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Nigeria | op voorraad | 531 Dagen | |||
China | op voorraad | 224 Dagen | |||
China | op voorraad | 196 Dagen | |||
Spanje | op voorraad | 164 Dagen | |||
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 81 Dagen | |||
China | Niet op voorraad | 75 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 73 Dagen | |||
China | op voorraad | 73 Dagen | |||
China | op voorraad | 62 Dagen |