
Model S21 Van Bitmain Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 300 TH/s voor een stroomverbruik van 4050W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 10.68 | $ 325.09 | $ 3 901.06 |
| Elektriciteit | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| winst | $ 6.79 | $ 206.75 | $ 2 480.97 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050w±10% | 13.50j/TH | $ 6.79 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | S21 |
| Vrijgave | Sep 2024 |
| Maat | 400 x 195 x 290mm |
| gewicht | 14400g |
| Geluidsniveau | 50db |
| Koeling | Oil cooling |
| Stroom | 4050w |
| Interface | Ethernet 10/100M |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Spanje | op voorraad | 599 Dagen | |||
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 556 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 506 Dagen | |||
China | op voorraad | 370 Dagen | |||
China | op voorraad | 362 Dagen |