
Model S7 Van Bitmain Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 2.7 TH/s voor een stroomverbruik van 697W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 0.10 | $ 2.93 | $ 35.18 |
| Elektriciteit | $ 0.67 | $ 20.37 | $ 244.40 |
| winst | -$ 0.57 | -$ 17.43 | -$ 209.22 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 2.7 TH/s±10% | 697w±10% | 258.15j/TH | -$ 0.57 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | S7 |
| Vrijgave | Jun 2016 |
| Maat | 150 x 275 x 306mm |
| gewicht | 7500g |
| Geluidsniveau | 48db |
| Ventilator(en) | 2 |
| Stroom | 697w |
| Spanning | 11.60 ~13.00V |
| Interface | Ethernet |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |