
Model S9 Van Bitmain Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 11.5 TH/s voor een stroomverbruik van 1127W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 0.41 | $ 12.51 | $ 150.13 |
| Elektriciteit | $ 1.08 | $ 32.93 | $ 395.17 |
| winst | -$ 0.67 | -$ 20.42 | -$ 245.04 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 11.5 TH/s±10% | 1127w±10% | 98.00j/TH | -$ 0.67 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | S9 |
| Vrijgave | Jun 2017 |
| Maat | 135 x 158 x 350mm |
| gewicht | 4200g |
| Geluidsniveau | 85db |
| Ventilator(en) | 2 |
| Stroom | 1127w |
| Spanning | 11.60 ~13.00V |
| Interface | Ethernet |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |