
Model S9 Van Bitmain Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 13.5 TH/s voor een stroomverbruik van 1310W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 0.48 | $ 14.65 | $ 175.80 |
| Elektriciteit | $ 1.26 | $ 38.28 | $ 459.34 |
| winst | -$ 0.78 | -$ 23.63 | -$ 283.54 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13.5 TH/s±10% | 1310w±10% | 97.04j/TH | -$ 0.78 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | S9 |
| Vrijgave | Aug 2019 |
| Maat | 135 x 158 x 350mm |
| gewicht | 4200g |
| Geluidsniveau | 76db |
| Ventilator(en) | 2 |
| Stroom | 1310w |
| Spanning | 11.60 ~13.00V |
| Interface | Ethernet |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | op voorraad | Nooit |