
Model A13 Van Canaan Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 119 TH/s voor een stroomverbruik van 3570W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 4.24 | $ 129.20 | $ 1 550.44 |
| Elektriciteit | $ 3.43 | $ 104.32 | $ 1 251.78 |
| winst | $ 0.82 | $ 24.89 | $ 298.65 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 119 TH/s±10% | 3570w±10% | 30.00j/TH | $ 0.82 |
| Fabrikant | Canaan |
| Model | A13 |
| Ook bekend als | Avalon Miner A1366I-119T Immersion Cooling |
| Vrijgave | May 2024 |
| Maat | 292 x 171 x 281mm |
| gewicht | 9700g |
| Geluidsniveau | 50db |
| Koeling | Immersion Liquid |
| Stroom | 3570w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 119 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 108 Dagen |