
Model A11 Van Canaan Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 63 TH/s voor een stroomverbruik van 3276W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 2.25 | $ 68.39 | $ 820.66 |
| Elektriciteit | $ 3.14 | $ 95.72 | $ 1 148.70 |
| winst | -$ 0.90 | -$ 27.34 | -$ 328.04 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 63 TH/s±10% | 3276w±10% | 52.00j/TH | -$ 0.90 |
| Fabrikant | Canaan |
| Model | A11 |
| Ook bekend als | A1146 Pro |
| Vrijgave | Aug 2020 |
| Maat | 306 x 405 x 442mm |
| gewicht | 12800g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Ventilator(en) | 4 |
| Stroom | 3276w |
| Spanning | 12V |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | -5 - 35 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |