
Model DG Van ElphaPex Mijnbouw scrypt Algoritme met een maximale hashrate van 20.5 GH/s voor een stroomverbruik van 3900W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 8.70 | $ 264.85 | $ 3 178.24 |
| Elektriciteit | $ 3.74 | $ 113.96 | $ 1 367.50 |
| winst | $ 4.96 | $ 150.90 | $ 1 810.74 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20.5 GH/s±10% | 3900w±10% | 190.24j/GH | $ 4.96 |
| Fabrikant | ElphaPex |
| Model | DG |
| Ook bekend als | DG 2+ Scrypt Miner |
| Vrijgave | Jul 2025 |
| Maat | 369 x 196 x 287mm |
| gewicht | 16500g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Ventilator(en) | 4 |
| Stroom | 3900w |
| Spanning | 200-240V |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |