
Model L3 Van Fluminer Mijnbouw scrypt Algoritme met een maximale hashrate van 9.5 GH/s voor een stroomverbruik van 1700W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 4.15 | $ 126.17 | $ 1 513.98 |
| Elektriciteit | $ 1.63 | $ 49.67 | $ 596.09 |
| winst | $ 2.51 | $ 76.49 | $ 917.90 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.5 GH/s±10% | 1700w±10% | 178.95j/GH | $ 2.51 |
| Fabrikant | Fluminer |
| Model | L3 |
| Vrijgave | Jan 2026 |
| Maat | 140 x 300 x 450mm |
| gewicht | 13800g |
| Geluidsniveau | 45db |
| Stroom | 1700w |
| Spanning | 110-240V |
| Interface | Ethernet / WiFi |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | op voorraad | Nooit | |||
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 756 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 687 Dagen |