
Model KAS KS7 Van IceRiver Mijnbouw kheavyhash Algoritme met een maximale hashrate van 30 TH/s voor een stroomverbruik van 3500W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 5.97 | $ 181.66 | $ 2 179.96 |
| Elektriciteit | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| winst | $ 2.61 | $ 79.39 | $ 952.72 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 30 TH/s±10% | 3500w±10% | 116.67j/TH | $ 2.61 |
| Fabrikant | IceRiver |
| Model | KAS KS7 |
| Ook bekend als | ICERIVER KAS KS7 |
| Vrijgave | Apr 2025 |
| Maat | 430 x 195 x 290mm |
| gewicht | 17500g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Ventilator(en) | 4 |
| Stroom | 3500w |
| Spanning | 200-250V |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Vochtigheid | 10 - 90 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | op voorraad | Nooit | |||
Spanje | op voorraad | 382 Dagen |