
Model RX0 Van IceRiver Mijnbouw sha512256d Algoritme met een maximale hashrate van 260 GH/s voor een stroomverbruik van 100W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 0.19 | $ 5.83 | $ 69.94 |
| Elektriciteit | $ 0.10 | $ 2.92 | $ 35.06 |
| winst | $ 0.10 | $ 2.91 | $ 34.87 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA512256d | 260 GH/s±10% | 100w±10% | 384.62j/TH | $ 0.10 |
| Fabrikant | IceRiver |
| Model | RX0 |
| Ook bekend als | IceRiver Radiant Miner RXD RX0 |
| Vrijgave | Sep 2024 |
| Maat | 200 x 194 x 74mm |
| gewicht | 2500g |
| Geluidsniveau | 35db |
| Stroom | 100w |
| Spanning | 100-240V AC |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Vochtigheid | 20 - 80 % |