
Model M76 Van MicroBT Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 336 TH/s voor een stroomverbruik van 5200W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 11.99 | $ 364.81 | $ 4 377.71 |
| Elektriciteit | $ 4.99 | $ 151.94 | $ 1 823.33 |
| winst | $ 6.99 | $ 212.87 | $ 2 554.39 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 336 TH/s±10% | 5200w±10% | 15.48j/TH | $ 6.99 |
| Fabrikant | MicroBT |
| Model | M76 |
| Vrijgave | Dec 2025 |
| Maat | 267 x 147 x 401mm |
| gewicht | 18000g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Stroom | 5200w |
| Spanning | AC 380 V – 480 V |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 316 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 287 Dagen |