
Model A3 Od Bitdeer górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 660 TH/s dla poboru mocy 8250W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 23.57 | $ 717.39 | $ 8 608.65 |
| Energia elektryczna | $ 7.92 | $ 241.07 | $ 2 892.78 |
| Zysk | $ 15.65 | $ 476.32 | $ 5 715.87 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 660 TH/s±10% | 8250W±10% | 12.50j/TH | $ 15.65 |
| Producent | Bitdeer |
| Model | A3 |
| Znany również jako | BitDeer SealMiner A3 Pro Hydro |
| Zwolnienie | Sep 2025 |
| Rozmiar | 482 x 665 x 86mm |
| waga | 20500g |
| Poziom hałasu | 50db |
| Chłodzenie | Hydro cooling |
| Power | 8250W |
| napięcie | 380-480V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |