
Model S21 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 270 TH/s dla poboru mocy 3645W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 9.63 | $ 293.07 | $ 3 516.84 |
| Energia elektryczna | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| Zysk | $ 6.13 | $ 186.56 | $ 2 238.76 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645W±10% | 13.50j/TH | $ 6.13 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S21 |
| Zwolnienie | Sep 2024 |
| Rozmiar | 400 x 195 x 290mm |
| Poziom hałasu | 75db |
| Chłodzenie | Air |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 3645W |
| Interfejs | Ethernet 10/100M |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Chiny | W magazynie | 659 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 587 Dni | |||
Hiszpania | W magazynie | 423 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 372 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 362 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 361 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 328 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 322 Dni |