
Model E9 Od Bitmain górnictwo ethash Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 3.68 GH/s dla poboru mocy 2200W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 2.21 | $ 67.28 | $ 807.30 |
| Energia elektryczna | $ 2.11 | $ 64.28 | $ 771.41 |
| Zysk | $ 0.10 | $ 2.99 | $ 35.90 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 3.68 GH/s±10% | 2200W±10% | 597.83j/GH | $ 0.10 |
| Producent | Bitmain |
| Model | E9 |
| Zwolnienie | Feb 2023 |
| Rozmiar | 195 x 310 x 550mm |
| waga | 20200g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 2200W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Hiszpania | W magazynie | 850 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 778 Dni | |||
Chiny | Brak w magazynie | 415 Dni |