
Model L11 Od Bitmain górnictwo scrypt Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 21 GH/s dla poboru mocy 3612W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 9.17 | $ 279.21 | $ 3 350.50 |
| Energia elektryczna | $ 3.47 | $ 105.54 | $ 1 266.51 |
| Zysk | $ 5.71 | $ 173.67 | $ 2 083.99 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 21 GH/s±10% | 3612W±10% | 172.00j/GH | $ 5.71 |
| Producent | Bitmain |
| Model | L11 |
| Zwolnienie | Sep 2025 |
| Rozmiar | 195 x 290 x 379mm |
| waga | 15800g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Power | 3612W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Hiszpania | W magazynie | Nigdy | |||
Chiny | Brak w magazynie | Nigdy |