
Model S21 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 335 TH/s dla poboru mocy 5360W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 11.94 | $ 363.55 | $ 4 362.56 |
| Energia elektryczna | $ 5.15 | $ 156.62 | $ 1 879.43 |
| Zysk | $ 6.80 | $ 206.93 | $ 2 483.13 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 335 TH/s±10% | 5360W±10% | 16.00j/TH | $ 6.80 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S21 |
| Znany również jako | Antminer S21 Hydro 335T |
| Zwolnienie | Feb 2024 |
| Rozmiar | 410 x 170 x 209mm |
| Poziom hałasu | 50db |
| Chłodzenie | Hydrocooling |
| Power | 5360W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | W magazynie | Nigdy | |||
Chiny | W magazynie | 493 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 481 Dni | |||
Hiszpania | W magazynie | 259 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 239 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 218 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 218 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 158 Dni |