
Model S21 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 216 TH/s dla poboru mocy 3564W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 7.71 | $ 234.67 | $ 2 816.09 |
| Energia elektryczna | $ 3.42 | $ 104.14 | $ 1 249.68 |
| Zysk | $ 4.29 | $ 130.53 | $ 1 566.41 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 216 TH/s±10% | 3564W±10% | 16.50j/TH | $ 4.29 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S21 |
| Zwolnienie | Feb 2025 |
| Rozmiar | 400 x 195 x 290mm |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 3564W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 10 - 40 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Chiny | W magazynie | 392 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 268 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 244 Dni | |||
Hiszpania | W magazynie | 226 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 211 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 174 Dni |