
Model S21 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 225 TH/s dla poboru mocy 3712W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 8.02 | $ 244.17 | $ 2 930.08 |
| Energia elektryczna | $ 3.56 | $ 108.46 | $ 1 301.58 |
| Zysk | $ 4.46 | $ 135.71 | $ 1 628.50 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 225 TH/s±10% | 3712W±10% | 16.50j/TH | $ 4.46 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S21 |
| Zwolnienie | Jun 2025 |
| Rozmiar | 400 x 195 x 290mm |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 3712W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 10 - 40 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |