
Model S21 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 235 TH/s dla poboru mocy 3877W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 8.39 | $ 255.43 | $ 3 065.20 |
| Energia elektryczna | $ 3.72 | $ 113.29 | $ 1 359.43 |
| Zysk | $ 4.67 | $ 142.15 | $ 1 705.77 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 235 TH/s±10% | 3877W±10% | 16.50j/TH | $ 4.67 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S21 |
| Zwolnienie | Jun 2025 |
| Rozmiar | 400 x 195 x 290mm |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 3877W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 10 - 40 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Brak w magazynie | Nigdy | |||
Chiny | W magazynie | 392 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 390 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 314 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 286 Dni | |||
Hiszpania | W magazynie | 238 Dni |