
Model S21 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 234 TH/s dla poboru mocy 3510W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 8.35 | $ 254.10 | $ 3 049.21 |
| Energia elektryczna | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| Zysk | $ 4.98 | $ 151.54 | $ 1 818.47 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 234 TH/s±10% | 3510W±10% | 15.00j/TH | $ 4.98 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S21 |
| Znany również jako | Antminer S21 Pro |
| Zwolnienie | Jul 2024 |
| Rozmiar | 400 x 195 x 290mm |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 3510W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | W magazynie | Nigdy | |||
Chiny | W magazynie | 505 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 407 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 313 Dni | |||
Hiszpania | W magazynie | 299 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 285 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 258 Dni |