
Model S19 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 512 TH/s dla poboru mocy 10600W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 18.26 | $ 555.90 | $ 6 670.78 |
| Energia elektryczna | $ 10.18 | $ 309.73 | $ 3 716.78 |
| Zysk | $ 8.09 | $ 246.17 | $ 2 953.99 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 512 TH/s±10% | 10600W±10% | 20.70j/TH | $ 8.09 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S19 |
| Znany również jako | 3US19XPH - 3U S19 XP Hydro |
| Zwolnienie | Jan 2025 |
| Rozmiar | 900 x 486 x 132mm |
| Poziom hałasu | 50db |
| Chłodzenie | Hydro cooling |
| Power | 10600W |
| napięcie | 380-415V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 20 - 50 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Wielka Brytania | W magazynie | 277 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 252 Dni | |||
Hiszpania | W magazynie | 71 Dni | |||
Chiny | Brak w magazynie | 60 Dni |