
Model S9 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 13.5 TH/s dla poboru mocy 1323W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 0.48 | $ 14.65 | $ 175.84 |
| Energia elektryczna | $ 1.27 | $ 38.66 | $ 463.90 |
| Zysk | -$ 0.79 | -$ 24.00 | -$ 288.05 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13.5 TH/s±10% | 1323W±10% | 98.00j/TH | -$ 0.79 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S9 |
| Zwolnienie | Sep 2017 |
| Rozmiar | 135 x 158 x 350mm |
| waga | 4200g |
| Poziom hałasu | 85db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 1323W |
| napięcie | 11.60 ~13.00V |
| Interfejs | Ethernet |
| Wilgotność | 5 - 95 % |