
Model S9 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 14 TH/s dla poboru mocy 1372W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 0.50 | $ 15.21 | $ 182.52 |
| Energia elektryczna | $ 1.32 | $ 40.09 | $ 481.08 |
| Zysk | -$ 0.82 | -$ 24.88 | -$ 298.55 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 14 TH/s±10% | 1372W±10% | 98.00j/TH | -$ 0.82 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S9 |
| Zwolnienie | Nov 2017 |
| Rozmiar | 135 x 158 x 350mm |
| waga | 4200g |
| Poziom hałasu | 85db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 1372W |
| napięcie | 11.60 ~13.00V |
| Interfejs | Ethernet |
| Wilgotność | 5 - 95 % |