
Model A15 Od Canaan górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 206 TH/s dla poboru mocy 3667W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 7.36 | $ 223.91 | $ 2 686.94 |
| Energia elektryczna | $ 3.52 | $ 107.15 | $ 1 285.80 |
| Zysk | $ 3.84 | $ 116.76 | $ 1 401.15 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 206 TH/s±10% | 3667W±10% | 17.80j/TH | $ 3.84 |
| Producent | Canaan |
| Model | A15 |
| Znany również jako | Avalon Miner A15XP-206T |
| Zwolnienie | Dec 2024 |
| Rozmiar | 301 x 192 x 292mm |
| waga | 14900g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Power | 3667W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | -5 - 35 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Wielka Brytania | W magazynie | 625 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 568 Dni | |||
Hiszpania | W magazynie | 272 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 199 Dni |