
Model A15 Od Canaan górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 261 TH/s dla poboru mocy 4500W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 9.30 | $ 283.11 | $ 3 397.35 |
| Energia elektryczna | $ 4.32 | $ 131.49 | $ 1 577.88 |
| Zysk | $ 4.98 | $ 151.62 | $ 1 819.47 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 261 TH/s±10% | 4500W±10% | 17.24j/TH | $ 4.98 |
| Producent | Canaan |
| Model | A15 |
| Znany również jako | Canaans Avalon Immersion Cooling Miner A1566I 261T |
| Zwolnienie | Jul 2024 |
| Rozmiar | 292 x 171 x 301mm |
| waga | 11300g |
| Poziom hałasu | 50db |
| Chłodzenie | Immersion Liquid Cooling |
| Power | 4500W |
| napięcie | 220-277 |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 20 - 50 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Wielka Brytania | W magazynie | 410 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 373 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 370 Dni |